Değerli Arkadaşlarım,

 

Bu yıl gerçekleştireceğimiz Datacore Kick-off’ta yapacağımız motivasyon etkinliklerinin içerisinde;

 

Kayak Eğitimi  ve Kar Motorları ile Safari Turu  yer almaktadır. Ancak bu iki etkinliği doğru şekilde planlayabilmemiz için katılımcı sayısını şimdiden belirlememiz gerekiyor.

Bunun için hangi etkinliğe katılmak istiyorsanız aşağıdaki ilgili linki tıklayarak 27 Aralık 2018 mesai bitimine kadar seçimizini yapmanızı önemle rica ederiz.

Yapacağiniz seçimlere göre rezervasyon yaptıracağımızdan dolayı bu seçimlerinizin nihai olduğunu ve sonrasında değiştiremeyeceğinizi yine önemle hatırlatmak isteriz.

Önemli Uyarılar:

 

Bu iki etkinlik kapsamında gerekli olan tüm ekipmanlar (Kar kıyafeletleri, Kayak ve ekipmanları, Kar motoru vs) etkinlik hizmetini aldığımız firma tarafından sağlanacaktır. Tabiki bu etkinlikler dışında, tüm Kick-off sürecindeki boş zamanlarımızda otel dışında karda zaman geçirecek arkadaşların da kalın mont, eldiven ve bere gibi kıyafetlerini yanında getirmesi gerekmektedir.

Kayak eğitimi seçen arkadaşlardan bu eğitim boyunca (2 saat) eğitmen gözetiminde tam katılım ve uyum beklenecektir.

Lütfen değerlendirmenizi bu kurallara uyacak şekilde yapınız.

Etkinlik İçerikleri

  • Kayak Eğitimi : Eğitim süresi 2 saat’tir. Bu süre içerisinde gruplar halinde Temel Kayak Eğitimi verilecektir.
     

  • Kar Motoru İle Safari: 2 (iki) kişilik kar motorları ile konvoy halinde Uludağ’ın zirvesi Bakacak’a çıkılacak. Dönüş yolunda Kardan Adam kafede sıcak içeceklerimizi içeceğiz. Sonrasında konvoy halinde otele dönüş yapacağız. Bu etkinliği yaklaşık 1,5 saat sürecektir.